HP Network

 


Produktsammenligning (0)


Varenr: JD369A-REF
HP 5500-24G SI Switch
 

GeneralDevice TypeSwitch - 24 ports - L4 - Managed - stackableEnclosure TypeRack-mountable 1USu..

På lager: 2

10 249,- Eks. mva: 8 199,-

Varenr: J9280A#ABB
HP ProCurve 2510-48G Switch
 

Produktbeskrivelse: ProCurve Switch 2510-48G Varenummer: J9280A#ABB Overvåking:&..

På lager: 2

11 249,- Eks. mva: 8 999,-

Varenr: J9298A#ABB
HP ProCurve 2520-G-8 PoE Switch
 

New open boxPå lager har vi igjen én stk. HP ProCurve Switch 2520. Denne er ideell for små og mellom..

På lager: 1

6 249,- Eks. mva: 4 999,-

Varenr: J9776A
HP ProCurve 2530-24G Switch
 

HPE 2530-24G Switch - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP..

På lager: 2

6 249,- Eks. mva: 4 999,-

Varenr: 631671-B21
HP Smart Array P420/2GB FBWC Cont..
 

Produktbeskrivelse: HP Smart Array P420/2GB with FBWC - Diskkontroller - SATA 6 Gb/s / SAS 6Gb/..

På lager: 1

6 074,- Eks. mva: 4 859,-

Varenr: GLC-BX-D-DOM-C-BULK
Impact for Cisco 1000BASE-BX D SF..
1490TX / 1310RX 10km with DOM 

Part Code: GLC-BX-D-40KMDevice Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single modeForm Factor:..

På lager: 10

1 249,- Eks. mva: 999,-

Varenr: GLC-BX-D-C
Impact for Cisco 1000BASE-BX SFP,..
 

Impact Product Specification  Single Fiber Bi-directional SFP Tranceiver  PRODUCT FEATU..

På lager: 100

488,- Eks. mva: 390,-

Varenr: GLC-BX-D-C
Impact for Cisco 1000BASE-BX SFP,..
 

Impact Product Specification   Single Fiber Bi-directional SFP Tranceiver   ..

På lager: 100

488,- Eks. mva: 390,-

Varenr: GLC-SX-MM-C
Impact for Cisco 1000BASE-SX SFP ..
 

Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port orslot, lin..

På lager: 8

749,- Eks. mva: 599,-

Varenr: WS-G5483-C
Impact for Cisco 1000BASE-T GBIC ..
 

Part Code: WS-G5483-CDevice Type: GBIC transceiver module - RJ-45Form Factor: Plug-in moduleCabling ..

På lager: 7

874,- Eks. mva: 699,-

Varenr: WS-G5487-C
Impact for Cisco 1000BASE-ZX GBIC..
 

Part Code: WS-G5487-CDevice Type: GBIC transceiver module - SCForm Factor: Plug-in moduleCabling Typ..

På lager: 4

1 749,- Eks. mva: 1 399,-

Varenr: GLC-ZX-SM-C
Impact for Cisco 1000BASE-ZX SFP ..
 

Impact Product Specification   1550nm 80km SFP Transceiver 1000BASE-ZX SFP  &nbs..

På lager: 7

1 749,- Eks. mva: 1 399,-

Varenr: GLC-FE-100FX-C
Impact for Cisco 100BASE-FX SFP F..
 

SKU: GLC-FE-100FX-C  Produkt: Transceiver / GBIC / SFP..

På lager: 1

749,- Eks. mva: 599,-

Varenr: WS-G5484-C
Impact for Cisco Cisco 1000BASE-S..
 

Part Code: WS-G5484-CDevice Type: GBIC transceiver module - SC multi-modeForm Factor: ..

På lager: 1

499,- Eks. mva: 399,-

Varenr: J4860C-C
Impact for HP ProCurve Gigabit-LH..
 

Impact for HP's J4860C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

På lager: 10

499,- Eks. mva: 399,-

Viser 1 til 15 av 17 produkter (fordelt på 2 side(r))