HP Network

 


Produktsammenligning (0)


Varenr: J9779A
HP 2530-24-PoE+ Switch 24 x 10/10..
2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/100.. 

HP 2530-24-PoE+ Switch ..

Leveringstid ca 3-4 dager

7 124,- Eks. mva: 5 699,-

Varenr: J9778A
HP 2530-48-PoE+ Switch 48 x 10/1..
2 x kombo-Gigabit SFP, 2 x 10/10.. 

HP 2530-48-PoE+ Switch..

Leveringstid ca 3-4 dager

13 124,- Eks. mva: 10 499,-

Varenr: J9777A
HP 2530-8G Switch -
Styrt - 8 x 10/100/1000 + 2 x ko.. 

HP ProCurve 2530-8G Switch |  ..

Leveringstid ca 3-4 dager

4 244,- Eks. mva: 3 395,-

Varenr: J9774A
HP 2530-8G-PoE+ Switch
 

HP ProCurve 2530-8G Switch |  ..

Leveringstid ca 3-4 dager

5 581,- Eks. mva: 4 465,-

Varenr: JD369A-REF
HP 5500-24G SI Switch
 

GeneralDevice TypeSwitch - 24 ports - L4 - Managed - stackableEnclosure TypeRack-mountable 1USu..

På lager: 2

10 249,- Eks. mva: 8 199,-

Varenr: J9151A
HP PROCURVE 10-GBE SFP+ LR TRANSC..
 

HP - SFP+ transceivermodul - 10GBase-LR - LC/UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for HP 6120..

Leveringstid ca 3-4 dager

17 749,- Eks. mva: 14 199,-

Varenr: J9150A
HP PROCURVE 10-GBE SFP+ SR TRANSC..
 

HP - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC/UPC-multimodus - opp til 300 m - 850 nm - for HP 6120;&..

Leveringstid ca 3-4 dager

6 238,- Eks. mva: 4 990,-

Varenr: J9663A
HP ProCurve 1410-24 Switch
 

Produktbeskrivelse HP 1410-24 Switch - switch - 24 porter - ikke-styrt - stasjonær,rackmonterbar,veg..

Leveringstid ca 3-4 dager

1 238,- Eks. mva: 990,-

Varenr: J9280A#ABB
HP ProCurve 2510-48G Switch
 

Produktbeskrivelse: ProCurve Switch 2510-48G Varenummer: J9280A#ABB Overvåking:&..

På lager: 2

11 249,- Eks. mva: 8 999,-

Varenr: J9298A#ABB
HP ProCurve 2520-G-8 PoE Switch
 

New open boxPå lager har vi igjen én stk. HP ProCurve Switch 2520. Denne er ideell for små og mellom..

På lager: 1

6 249,- Eks. mva: 4 999,-

Varenr: J9773A
HP ProCurve 2530-24G Switch
 

HPE 2530-24G-PoE+ Switch - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - stasjonær,..

Leveringstid ca 3-4 dager

8 499,- Eks. mva: 6 799,-

Varenr: J9776A
HP ProCurve 2530-24G Switch
 

HPE 2530-24G Switch - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP..

Leveringstid ca 3-4 dager

6 249,- Eks. mva: 4 999,-

Varenr: J9775A
HP ProCurve 2530-48G Switch
 

HPE 2530-48G Switch - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar..

Leveringstid ca 3-4 dager

13 249,- Eks. mva: 10 599,-

Varenr: J9772A
HP ProCurve 2530-48G-PoE+ Switch ..
 

HPE 2530-48G-PoE+ Switch - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - stasjonær,..

Leveringstid ca 3-4 dager

24 124,- Eks. mva: 19 299,-

Varenr: J9728A
HP ProCurve 2920-48G
Switch 48x 10/100/1000, 4x Share.. 

ProduktbeskrivelseThe HP 2920 Switch Series consists of five switches: the HP 2920-24G and 2920-24G-..

Leveringstid ca 3-4 dager

24 624,- Eks. mva: 19 699,-

Viser 1 til 15 av 31 produkter (fordelt på 3 side(r))